Tegoroczne zawody w Londynie okazały się dla nas dużym sukcesem. W tym roku startowaliśmy w kategori Prototypów (internal combustion engine – ICE) i zajęliśmy 32 miejsce na 59 zespołów, z czego 26 zespołom nie udało się w ogóle przejechać ani jednej z 4 prób, a kilka z nich nie przeszła rygorystycznej kontroli technicznej pojazdów. Na jednym litrze paliwa przejechaliśmy 306 km. Udało nam się pobić zeszłoroczny wynik o 130%, wtedy SAW pokonał dystans 133 km.
Jako jedyni z polskich studentów, wystartowaliśmy w kategorii Prototype ICE. W kategorii pojazdów napędzanych etanolem zdobyliśmy 4 miejsce.

Byliśmy jedną z 5 drużyn z Polski i jedyną z PWSZ-towskich uczelni. Należy dodać, że PWSZ Krosno nie dysponuje takimi środkami jak większe uczelnie. Mamy nadzieję, że w przyszłorocznych zawodach ponownie poprawiony zostanie wynik przynajmniej o kolejne 200 % i nasz „piła” przejedzie na 1 litrze etanolu około 1000 km.